תוכן מרתק מהנמרות שלנו - מחקרי יותר ומחקרי פחות, דעות, עיצוב, היסטוריה וכל דבר אחר

articles.png
giphy.gif

כתבות

מאמרים

דעות

אנחנו מחפשות נשים שיש להן מה לומר על בריאות נשית, על תרבות, על כל דבר שקשור... בואי! 

המילים שלך חשובות!

your-pic-here.jpeg

נפגשנו לשיחה עם היסטוריונית מומחית כדי להבין- אנחנו מדמיינות, או שבאמת לא הרבה השתנה בתחום בריאות האישה? איך זה משפיע על מה שקורה עכשיו? ומה הקשר לצפרדעים? כתבה 1 מתוך 3.

frogs_and_pregnancy_tuned-min_edited.jpg

נשים ובעיקר ילדות עם הפרעות קשב וריכוז, מאובחנות מאוחר מידי או אפילו לעולם לא. למה זה קורה? האם זה קשור למח שונה אצל נשים וגברים או שבכלל מדובר בציפיות תרבותיות? כך או כך, אנחנו חייבות להגביר את המודעות והשלב הראשון הוא להיכנס לכתבה

ADHD-in-girls.jpg

ברכות מתוקה! נולד או נולדה לך תינוק.ת. כולן כבר הכינו אותך שאת לא תשני בשנתיים הקרובות לפחות... אבל זה לא חייב להיות ככה. בעיקר כי יש לחוסר שינה יש השפעות שליליות מאוד... ענת גוטל אחות טיפת חלב מסבירה לעומק ונותנת טיפים שחשוב להכיר

young-moms-and-sleep_edited.jpg

אנחנו מחפשות נשים שיש להן מה לומר על בריאות נשית, על תרבות, על כל דבר שקשור... בואי! 

המילים שלך חשובות!

your-pic-here.jpeg

יוגה היא הרבה מעבר לתנוחות שמצטלמות טוב לאינסטוש. סיגל ביבר מדריכה מנוסה תסביר איך יוגה יכולה לשפר את המצב שלך כשאת זקוקה להחלמה או שיקום! אז מה זו יוגה שיקומית? איך היא יכולה לעזור לך? כנסי וגלי!

יוגה תרפיה יוגה שיוקומית.jpeg

כמה זמן את מרגישה תקועה? מספרת לעצמך שהכל ממש סבבה אבל יודעת שזה לא באמת... כמה זמן את אומרת לעצמך שתתחילי טיפול רגשי ולא עושה את זה כי בתכלס קצת פוחדת שאולי מישהו יגלה ויחשוב עלייך משהו רע?

יש לנו תשובות בשבילך!

how-me-mwntal-health-stigma.jpeg

אחרי ניתוחים תמיד יש שאלה אחת גדולה שנשארת - מתי אני יכולה לחזור לעיסוקים הרגילים שלי? סיגל ביבר, מסבירה ומצרפת וידאו על טיפים לחזרה לאימון עדין ומותאם לאחר ניתוחים נשיים. 

posy-surgery-yoga.jpeg